סאונד המקצועי

לקונצרטים ואירועים חיים

מערכות ועידה מלאה

!הצרכים של מסיבת שלך

ציוד תאורה

להופעות שלך ואירועים חברתיים

עיצוב סאונד ותאורה

!להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח

להתחבר עם CONEQ

האיכות הגבוהה של שירותומדינה של ציוד האמנות מבטיחה ללקוחותיה של החברה את השירות הטוב ביותרבשוק " קפריסין. במקרה של השכרה , הטכנאים של החברה נוכחים לכל משךאירועוהם מסוגלים להתמודד עם כל מצב שעלול להתרחש . בכל הקשור למכירות , החברה מציעה תמיכה טכנית עבור כל המוצרים הנמכרים עליהם .
הנה רשימה המסכמת את היכולות של החברה : ידע הטכני 1.Reliable , מומחיות וכישורים , ניטור 2.Continuous והתאמה של שינוייםוהתקדמות טכנולוגיים, 3.Well מאומן ועובדים מנוסים, 4.State שלציוד האמנות, 5 . קשרי לקוחות
 
משימה
 
לאחר 6 שנים של עסק מצליח בקפריסין ובאירופה, ConEq כנס הציוד בע"מ הפך מוביל בשוקבציוד ועידות , מערכות פרשנותוהגברה ותאורה . הסיסמה שלנו " השותף אמין ביותר שלך " חייבת להיות מלווהב" לא טעויות - אין כישלונות " אחרי כל הניסיון והמומחיותשצברנו לאורך השנים. המטרה החדשה שלנו , אחרי ההתחייבות בהצלחה את התמיכה הטכנית של" Filoxenia " מרכז הכנסיםבנשיאות קפריסין של מועצתהאיחוד האירופי, היא להפוך את כל אירוע - גדול או קטן - בלתי נשכח עבור הלקוחות שלנו . זה אפשרי כי אנחנו משקיעים בציוד ובטכנולוגיות חדשים, אבל החשוב ביותר שאנחנו מתאמנים ללא הרף את העובדים שלנובכל ההיבטים של תחום שלנו.