סאונד המקצועי

לקונצרטים ואירועים חיים

מערכות ועידה מלאה

!הצרכים של מסיבת שלך

ציוד תאורה

להופעות שלך ואירועים חברתיים

עיצוב סאונד ותאורה

!להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח

היסטוריה

CONEQ כנס הציוד בע"מ החל הפעולה הרשמית שלה ב -1 במרץ 2008.החברה הוקמה על ידי מר הפוליש Tofini והגב ' Andri Tofini . הניסיון רב של מר Tofinis בתחום של ציוד קול ופרשנות ידוע בקפריסין , שכן הוא עובד בתחום זה במשך 15 שנים . הוא עבד בנוסףכמהנדס קולבמועדונים הגדולים והיוקרתיים ביותר של ניקוסיהולימסול. הכישורים הטכניים של מר Tofinis כוללים את לימודיו במדעי מחשב , תכנות מולטימדיה , הנדסת קול ,וSIM של מפעיל . יתר על כן , היה לו בשנתי עשר שנות ניסיוןבשוק .
CONEQ בע"מ גם העסיק מר Modestos Modestouמהשלבים הראשונים של הקמתו. מר Modestou עבדבבנק המרכז השיתופי לארבע שנים , לפני שגויס על ידי ConEq בע"מ הידע של השוק שלו היה מבוסס על התואר הראשון שלובעסקים כלליים ( MIS )והתואר השני שלובמנהל עסקים. עם זאת, לאחר 6 שנים עם CONEQ , מר Modestou הוא לא רק המנהל של החברה , אבל הוא גם הפך לאחד מהטכנאים הטובים ביותר שלהחברה.
היום CONEQ בע"מ מעסיק 6 עובדים במשרה מלאה ו -8 עובדים במשרה חלקית, אשר הוכשרו ומנוסים מספיק כדי להתמודד עם כל קשיים שעלולים להתעורר במהלךאירוע. הם מאומנים הרף בכל הקשור לשימוש בציוד של החברהוהתמודדות עם הלקוחות שלנו עם מומחיות והבטחת רמה מקצועית הגבוהה ביותר על מנת לספק את כל הצרכים שלהם במהלךאירוע.
בשנים האחרונות היינו מעורבבכנסים הבינלאומיים הגדולים ביותר שנערכו בקפריסין. יש לנו תמיכה בהצלחה את הכנסים הגדולים והיוקרתיים ביותר כמוהפגישה של האיחוד האירופי שרי החוץ ,המפגש שלהנשיאים של פרלמנטיםמ46 מדינות ,ישיבות של הוועדה של האיחוד האירופי שלאזורים , כמו גםליותר מ 1000 אירועים אחרים ב קפריסין , אתונה , סלוניקי, Alexandroupolis , סופיה , פירנצה ובלונדון. אנחנו גםחבר גאה שלהרשת מוגבלת השכרת הקונגרס הבינלאומי , אשר מאפשר לנו לאבטח בקלות, כל ציוד שאינו זמין בשוק הקפריסאי